Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]SELECT SUM(vote) as sum_votes,
COUNT(vote) as number_of_votes
FROM wp_yasr_log WHERE post_id=25713
AND vote > 0
AND vote <= 5
Mladý italský záložník Riccardo Orsolini je tahounem druholigového mužstva Ascoli.
Sledujte, jak naprosto zničil obránce soupeře dvojitou kličkou:
https://twitter.com/BigSportGB/status/818412032445665280
Mladík nejprve převzal míč u pravé lajny a mrštně se otočil okolo obránce – u toho mu prostrčil míč mezi nohama a nasadil potupné jesličky. Aby toho však nebylo málo, přidal Orsolini i druhou potupnou kličku – obránce se snažil spasit situaci, avšak ponížil se ještě víc.
Orsolini si balon postrčil jednoduše v protipohybu obránce. Ten skončil rozpláclý na trávníku jak široký, tak dlouhý. Zlé jazyky tvrdí, že dodnes nenašel svou ztracenou stabilitu.
Fanoušci klasicky vtipkují, že Orsolini „ukončil“ tomuhle hráči kariéru. Či snad život?
hmmmmmmohhhhhmygodddddd riccardo orsolini really ended this man's life pic.twitter.com/jFgEPF1HoU
— A West (@ayyy_west) January 8, 2017
Není zřejmé, v jakém zápase přesně se ponižující situace odehrála – internet ji objevil v neděli s tvrzením, že jde o kličku z víkendového zápasu Serie B. Ta má však v současnosti přestávku a poslední utkání se hrála v prosinci. I kdyby se však tento kousek stal před deseti lety, přesto si zaslouží pozornost.
Na Orsoliniho famózní dovednosti se dá koukat pořád dokola.
It's not new, but I gave that video of Orsolini destroying his defender the proper GTA treatment (h/t @Deadspin) https://t.co/TSlGH0t64K
— Board Man Gets Paid (@cjzero) January 9, 2017
O mladého záložníka se údajně zajímá Juventus, hegemon italského fotbalu v posledních několika letech.
Podle některých spekulací může být přestup uzavřen již v následujících dnech a Juventusu přibude do arzenálu ofenzivních klenotů další talent.
No, řekněte sami – kdo by pohrdl takovouto posilou?
[fve]https://youtu.be/xk7unp3cNQM[/fve]
Italský fotbal můžete tento týden sledovat živě na stanici O2 TV Fotbal. Hraje se totiž osmifinále Coppa Italia.
[blog_program_info id=“11166963″]
[blog_program_info id=“11166972″]
[blog_program_info id=“11166958″]
[blog_program_info id=“11166987″]