Jako malý kluk. Piqué po další ztrátě Barcelony pokřikoval na prezidenta La Ligy!

Po pohárové prohře v Bilbau přišla další ztráta Barcelony v podobě nedělní ligové remízy 1:1 na hřišti Villarrealu.

Domácí vedli od 50. minuty po rychlém brejku a v obraně pak dělali vše možné i nemožné, aby udrželi čisté konto. To se jim nepovedlo jen díky genialitě Lionela Messiho, který v poslední minutě vyrovnal z precizně zahraného přímého kopu.

Hosté se stejně jako v Bilbau dožadovali odpískání několika pokutových kopů (především za ruku ve vápně Bruna Soriana, který nataženou paží zmařil gólovou šanci Messimu), ale rozhodčí jejich žádostem znovu nevyhověl.

Po závěrečném hvizdu si Gerard Piqué neodpustil gesta a hlasité projevy směrem k VIP boxu, kde seděl i prezident La Ligy Javier Tebas.