Češi v Serii A: Jankto se trefil proti Interu! Schickova přihrávka skončila v síti Neapole

Druhý gól záložníka Jakuba Jankta v italské lize jeho Udinese v souboji s Interem Milán k vítězství nepomohl. Hosté dvěma góly otočili výsledek na 2:1. Trefa českého reprezentanta do 21 let ale stála za to:

Na utkání Udinese – Inter (1:2) se můžete podívat prostřednictvím O2 TV.

[blog_program_info id=“11092490″]

Sampdoria na bod nedosáhla

Patrik Schick nastoupil v základu a trenérovi Sampdorie Janov se v zápase na půdě Neapole odvděčil skvělým výkonem.

Na hrbolatém terénu to domácím v prvním poločase vůbec nešlo. Ve 30. minutě se po pravé straně vydal do průniku Schick. Skvělou individuální akci chtěl ještě zakončit přihrávkou na spoluhráče, ale míč k němu nepropasíroval, protože si ho do vlastní branky srazil Elseid Hysaj:

Ve druhé půli domácí přidali na obrátkách. V krátkém sledu obdržel dvě žluté karty a následně červenou Matías Silvestre. Druhá karta byla hodně diskutabilní, ale ani protesty nepomohly.

Posuďte sami, zda to bylo na vyloučení:

Tlak Neapole tak sílil. V 72. minutě se do hry dostal střídající Manolo Gabbiadini a byl to právě on, který o pět minut později vyrovnal na 1:1.

Už se zdálo, že si hosté vybojují remízů, ale v poslední páté nastavené minutě rozhodl Lorenzo Tonelli:

Na utkání Neapol – Sampdoria Janov (2:1) se můžete podívat prostřednictvím O2 TV.