Famózní jízda za titulem! Karolína Plíšková povolila soupeřce jen tři gemy a ovládla Brisbane

Nejlepší česká tenistka ovládla turnaj v Brisbane ve velkém stylu. Karolína Plíšková se místy trápila jen ve čtvrtfinále s Robertou Vinciovou, jinak své soupeřky jednoznačně přehrála v kvapíkovém tempu.

V sobotním finále si Plíšková smlsla na Francouzce Alizé Cornetové, které povolila uhrát jen tři gemy.

První sada skončila kanárem už po 19 minutách hry:

Ve druhém se Cornetová dostala více do hry, na českou hráčku to ale nestačilo. Plíšková vyhrála 6:3 i díky těmto parádním úderům:

Podívejte se na proměněný mečbol:

Karolína Plíšková si připsala první titul pod novým trenérem Davidem Kotyzou, na okruhu WTA triumfovala už posedmé v kariéře. Díky úspěchu v Brisbane se posune ze šestého na páté místo světového žebříčku a vyrovná tak své osobní maximum.

[blog_program_info id=“11052279″]

O několik hodin dříve triumfovala i další česká tenistka, Kateřina Siniaková. Ta ovládla turnaj v Šen-čenu, kde získala svůj premiérový titul na okruhu WTA.

Finále proti Riskeové si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV.

[blog_program_info id=“11052277″]

Prostřednictvím O2 TV si můžete přehrát finálový zápas turnaje v Aucklandu, ve kterém Lauren Davisová porazila Anu Konjuhovou 6:3 a 6:1.

[blog_program_info id=“11026291″]

Na své si v sobotu odpoledne přijdou i příznivci okruhu ATP. Andy Murray si ve finále turnaje v Dauhá zahraje s Novakem Djokovičem a zápas můžete v O2 TV sledovat na stanici Eurosport.