Biatlonová pohádka pokračuje! Gabriela Koukalová deklasovala soupeřky a ovládla sprint v Oberhofu

Úřadující šampionka Světového poháru Gabriela Koukalová si ve sprintu v Oberhofu připsala třetí vítězství v sezoně. Finku Kaisu Mäkäräinenovou porazila o 21 vteřin, třetí skončila Francouzka Marie Dorinová-Habertová.

Díky rychlému běhu a 100% střelbě navázala Koukalová na svůj triumf z Nového Města, kde ovládla závod s hromadným startem.

Gabriela Koukalová si střelbu ve stoje zkušeně pohlídala:

Fanoušky česká biatlonová hvězda vyděsila snad jen v jednom sjezdu, kdy se málem dostala mimo trať.

S nebezpečným sjezdem si ale nakonec poradila a mohla si tak vychutnat sladké chvíle na stupních vítězů:

[blog_program_info id=“11018804″]

Českým závodníkům se zatím v Oberhofu daří, ve čtvrtek skončil ve sprintu Michal Šlesingr na druhé příčce.

V sobotu sledujte živě stíhací závody mužů (od 11:35) i žen (od 14:30), čeští fanoušci se rozhodně mají na co těšit.

[blog_program_info id=“11049365″]

[blog_program_info id=“11049368″]

Pokud Koukalová vyhraje také stíhačku, dostane se do čela pořadí Světového poháru před Němku Lauru Dahlmeierovou, která v Oberhofu chybí.