Sto tisíc za informace o útočníkovi, co napadl Kvitovou! Na odměnu se složí tenisté i vrátní

Přibližná podoba útočníka, který na českou tenistku zaútočil nožem je již nějakou dobu známá. Přesto ale zatím k jeho dopadení chybějí další stopy. Nyní se rozhodl pomoci i prostějovský tenisový klub.

„S cílem napomoci dopadení pachatele, který napadl Petru Kvitovou, jsme se v jejím mateřském klubu v Prostějově dohodli na vypsání odměny 100 tisíc korun,“ řekl šéf prostějovského tenisu Miroslav Černošek.

Nápad údajně vznikl ihned po samotném incidentu, klub je také ve spojení s policií.

„Na dopadení pachatele přispějí úplně všichni členové našeho klubu, od hráčů, přes správce kurtů až po vrátné,“ uvedl Černošek.

„Česká lvice“, která se zotavuje z těžkého zranění a na kurtech bude chybět podle odhadu lékařů minimálně do poloviny roku, nápad vítá.

Petra Kvitová

„S Petrou jsem o tom včera mluvil, tato iniciativa příjemně potěšila, protože je ráda za vše, co přispěje k dopadení toho, kdo jí ublížil,“ řekl Karel Tejkal, mluvčí Petry Kvitové

Samotná tenistka pokračuje v rekonvalescenci podle plánu.

„Zatím nejsou žádné komplikace či nepředvídané překážky. Petra postupně rozcvičuje prsty, čeká na vyndání stehů a začala zvolna s kondičním cvičením, aby tělo bylo připraveno na zátěž,“ uvedl Tejkal.

Tenisové přenosy můžete v O2 TV od ledna nově sledovat i na speciální stanici O2 TV Tenis. Ta nabídne téměř kompletní sezonu WTA, vybrané turnaje ATP i grandslamové Australian Open a US Open!

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=QO4Vx5n707E[/fve]

Foto: Reuters, Policie ČR (kl)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru