Nejbizarnější vyloučení, co jste viděli! Sudí naboural do hráče a dal mu za to druhou žlutou!

Pětavacetiletý Danilo Pereira přišel k vyloučení opravdu jako slepý k houslím. Tahle vyvedená taškařice se odehrála v portugalském Ligovém poháru.

Cíl Porta, jehož barvy Danilo hájí, byl před zápasem na půdě Moreirense jasný, získat všechny tři body a vylepšit si postavení ve čtyřčlenné tabulce.

Jenže to ani zdaleka nešlo podle plánu. Domácí kladli tuhý odpor a dokonce od 49. minuty vedli po gólu Geraldese.

Druhá půle se proměnila v solidní šavlovačku. Rozhodčí Luis Godhino rozdal celkem 12 žlutých a dvě červené karty, obě pro hosty z Porta.

Hlavně první vyloučení ale bude aspirovat na nejbizarnější červenou kartu v historii fotbalu.

Byla to vážně až komická podívaná!

Deset minut před koncem rozhodčí totiž couval od pokutového území Moreirense a narazil do Danila, kterému za to pak bez milosti ukázal druhou žlutou a poslal ho předčasně do sprchy.

Záložník Porta pořádně zuřil a nutno dodat, že nejspíš oprávněně.

Zápas na straně Porta nedohrál ani Alžířan Yacine Brahimi a duel skončil vítězstvím Moreirense 1:0.

Portu patří ve skupině B Ligového poháru poslední čtvrtá příčka se dvěma body a s postupem už to bude mít hodně složité.

Přímé přenosy z domácích zápasů Benfiky Lisabon v portugalské Primeira Lize můžete sledovat na O2 TV Fotbal!