Ostuda! Slovensko v zápase s Kanadou vyrovnalo negativní rekord. Fanoušci tým kritizují

Kanada přejela Slovensko v základní skupině B juniorského MS 5:0. Po bezgólové úvodní třetině to začalo do slovenské branky padat a o vítězi bylo rozhodnuto už po 40 minutách zápasu, kdy byl stav 4:0.

Podívejte se na sestřih zápasu:

Canada vs. Slovakia – 2017 IIHF World Junior ChampionshipHIGHLIGHTS: Watch Team Canada defeat Slovakia to remain unbeaten in this year's #WorldJuniors.

Zveřejnil(a) International Ice Hockey Federation (IIHF) dne 27. prosinec 2016

Víc než debakl může slovenského trenéra Ernesta Bokroše a fanoušky mrzet chabý ofenzivní projev – Slováci za celý zápas vystřelili jen šestkrát na branku, čímž vyrovnali negativní rekord juniorských šampionátů.

„Slabá ofenziva je naše stará bolest. Šest střel z naší strany je opravdu málo,“ uznal trenér Bokroš.

Slovenský tým za první dvě třetiny poslal na branku Kanady pouhé tři střely a slovenské fanoušky při sledování zápasu bolely oči.

„Šest střel je ubohé. Nedokázali si dát po sobě dvě přihrávky. Při přesilovce nepřešli přes červenou čáru, nestíhali, díky (brankáři) Húskovi to nebylo o deset,“ napsal jeden z fanoušků na Facebook.

„To i ve fotbale je k vidění víc střel. Katastrofa,“ přidal další Slovák.

Slovenští hokejisté se budou muset rychle vzpamatovat, před příštím zápasem s USA ale fanoušci příliš optimismu nemají.