Šílené finále v Mexiku: Šarvátka, pět červených karet a nevídaný penaltový rozstřel

Na finále mexické ligy mezi celky Tigres a Club América se jen tak nezapomene. Odvetný zápas o triumf v soutěži zvané Apertura totiž výrazně poznamenalo karetní šílenství.

Vše odstartovalo na konci základní hrací doby, kdy musel ze hřiště po druhé žluté domácí Jorge Torres Nilo. To pravé běsnění mělo ale teprve přijít. Hned v úvodu prodloužení se dostal hostující Club América do vedení 1:0, pak ale přišla chvíle pro rozhodčího. Ten během 5 minut vytasil hned 4 červené!

Hned tři z nich padly ve 105. minutě po divoké strkanici:

Prodloužení se tedy dohrávalo v poměru hráčů 9:8 pro domácí Tigres!

A i díky přesilovce nakonec domácí minutu před koncem vyrovnali a dotáhli tak utkání do penaltového rozstřelu.

Penalty pak jen potvrdily bizarnost celého střetnutí.

Zatímco tým Tigres byl stoprocentní, hostující Club América se netrefil ze 3 pokusů ani jednou!

Nutno ale dodat, že argentinský brankář Nahuel Guzmán byl zkrátka famózní.