Myslel, že hraje FIFU?! Bláznivá červená pro Forsberga ukončila na Bayernu pohádku Lipska?

RB Lipsko byl senzací probíhajícího ročníku bundesligy. Ve středu na půdě Bayernu Mnichov však přišel tvrdý direkt.

Zápas si můžete v O2 TV pustit na stanici Eurosport 2, která pravidelně vysílá německou ligu.

[blog_program_info id=“10599875″]

Porážka 0:3 byla vzhledem k průběhu zápasu ještě milosrdná. Zvláště v úvodu duelu dopadala na nováčka z bývalé NDR, kterého příznivci ostatních klubů nemají rádi a který se zázračně držel na čele tabulky, jedna rána za druhou.

Po pětadvaceti minutách už prohrával 0:2. Nejprve Thiago Alcantara doklepl střelu Roberta Lewandowského, která se odrazila od tyče.

Brzy na to zdvojnásobil náskok Bavorů Xabi Alonso, když zakončil rychlý protiútok.

Zdaleka to ale nebylo všechno. Korunu hrůzostrašnému úvodu nasadil švédský tahoun Lipska Emil Forsberg, který se nechal vyloučit za zákrok na Philippa Lahma jako vystřižený ze zápasů na herních konzolích a počítačích. Taky takhle zachraňujete situace ve FIFĚ?

Těsně před přestávkou proměnil Lewandowski ještě penaltu a nebylo vůbec co řešit, maximálně tak otázku skóre. Druhou půli už Lipsko přežilo bez gólu. I když střídající Franck Ribéry trefil tyč.

Bayern díky výhře 3:0 vystřídal Lipsko na čele tabulky Bundesligy. Přes Vánoce ji povede o 3 body.