Menu Web OOO2

Petr Čech má v Premier League nový negativní rekord. Oba inkasované góly zaváněly ofsajdem!

Petr Čech má v Premier League nový negativní rekord. Oba inkasované góly zaváněly ofsajdem!
Arsenal vedl na Etihad Stadium po rychlém gólu Thea Walcotta. Ve druhém poločase však Petr Čech dvakrát inkasoval. Nejprve se po jeho výkopu a ztrátě míče uprostřed hřiště dostal do úniku Leroy Sané, který vyrovnal:
Podle opakovaných záběrů to vypadalo, že se Sané nacházel ve velmi těsném ofsajdu. A fanouškům Arsenalu se regulérní nezdála ani rozhodující branka, o kterou se postaral Raheem Sterling, jenž Čecha nachytal střelou na bližší tyč: https://my.mixtape.moe/jdcxnj.mp4 David Silva se totiž pohyboval v jasném ofsajdu a snažil se Čechovi bránit ve výhledu!
David Silva ofsajd
„Samozřejmě jsem zklamaný a frustrovaný. Oba góly jsme inkasovali z ofsajdových pozic. V takových zápasech to máte těžké, když jsou verdikty rozhodčích proti vám,“ prohlásil pro BBC Sport manažer Arsenalu Arséne Wenger. [blog_poll_start][poll id="453"][blog_poll_end] Petr Čech je tak poprvé v kariéře 8 zápasů Premier League v řadě bez čistého konta! https://twitter.com/OptaJoe/status/810532007688241153 Fanoušci ale přišli na hlavní problém Arsenalu. Vysvětluje jej prý tenhle obrázek: https://twitter.com/Footy_Jokes/status/810556700725907456 Petr Čech měl 20 minut před koncem zápasu nejvíc přihrávek z celého týmu – 33. [blog_program_info id="10553570"]

Přečtěte si taky: Petr Čech pobavil fanoušky! Parádně setřel realitní kancelář, která údajně prodává jeho dům

Foto: Reuters (mm)

autor článku