Nevídaná trefa! Tatarovi pomohl k hattricku velmi kuriózní gól

Tomáš Tatar konečně přetrhl střeleckou smůlu. Ve dvanácti předchozích zápasech se trefil pouze jednou. Slovenský reprezentant v každé třetině otevíral gólový účet svého týmu. První branku vstřelil ve 14. minutě, když neměl problém s dorážkou do prázdné branky.

Druhý gól přidal velmi kuriózním způsobem. Jeho střelu tečoval obránce Anaheimu Cam Fowler do zadního mantinelu, odkud se puk odrazil do betonu nic netušícího Jonathana Berniera. Puk skončil v síti a Tatar se se spoluhráči mohl radovat podruhé:

Detroit díky tomuto gólu snížil na 2:3 a v zápase ho to nakoplo. „Bylo to perfektní načasování, protože tento šťastný odraz změnil celý zápas. V předešlých čtyřech utkáních jsme nehráli příliš dobře a potřebovali jsme i trochu štěstí,“ řekl Tatar pro nhl.com.

Hattrick završil ve 45. minutě krásným blafákem, když zvýšil už na 5:3 a tento zásah byl nakonec vítězný. Tatar díky svému prvnímu hattricku v NHL pomohl Detroitu zdolat Anaheim 6:4.

Prostřednictvím O2 TV si můžete vychutnat další přímé přenosy z NHL.