Zázračný zákrok! Útočník střílel do prázdné klece, brankář chytil jistý gól lapačkou

Hrála se třetí třetina zápasu mezi Chabarovskem a Jekatěrinburgem. Hosté vedli 5:0 a mohli rázem vedení ještě navýšit. Před Garejevem totiž po krásné přihrávce od Petra Koukala zívala naprosto odkrytá branka.

Gólové střele se ale na poslední chvíli do cesty jako zázrakem vložila lapačka brankáře Andrjuchova:

Útočník Jekatěrinburgu ještě asi teď nechápe, jak je možné, že v takové situaci neskóroval. Jeho tým to však mrzet nemuselo, hosté vyhráli 5:2.

Brankář Ilja Andrjuchov, který do utkání vstoupil ve 37. minutě za stavu 0:4, má tak na nevydařený zápas aspoň tuto pěknou vzpomínku.