Hokejisté Sparty přejeli Bern a stanovili velký cíl: Ligu mistrů chceme vyhrát!

Domácí odveta dopadla na výbornou. Hokejisté Sparty po remíze v Bernu zvítězili na domácím ledě 4:1 a jako první český tým v historii se probojovali do semifinále prestižní Ligy mistrů!

Zápas si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV:

[blog_program_info id=“10438162″]

Rozhodující byla druhá třetina, ve které Pražané dominovali a Švýcarům nadělili tři branky. V závěrečné části už jen navýšili na pohodlných 4:1. Útočník Lukáš Pech se blýskl brankou a dvěma asistencemi a právem je nejproduktivnějším hráčem celé soutěže.

Hráči sami byli ihned po zápase sebekritičtí, ovšem nabuzení na dalšího soupeře, kterým bude v semifinále švédské Växjö.

„Bereme to hodně prestižně. Kabina tím žije a postoupit mezi nejlepší čtyři týmy v Evropě je velký úspěch. Chceme ale jít dál. Chceme jít do finále a Ligu mistrů vyhrát,“ hlásí Miroslav Forman.

A jak to vypadalo v kotli? Takhle zachytil emoce po gólu Lukáše Pecha v závěru druhé třetiny jeden z fanoušků.

Podporu fanoušků si na Facebooku Sparty chválil i Lukáš Pech, který věří, že jich na semifinále přijde ještě daleko více:

Útočník Lukáš Pech, střelec třetí sparťanské branky do sítě švýcarského mistra, po postupu mezi čtyři nejlepší mužstva…