Patrik Laine předvedl neskutečný vlastňák! Jak se krásně trefil do své branky?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=26449 AND vote > 0 AND vote <= 5

18letý finský nováček Patrik Laine se stal smolařem celého utkání. Jeho Winnipeg vedl 2:1, ale Edmontonu se podařilo zápas otočit na svoji stranu.

Největší zásluhu na tom má právě Laine. V 52. minutě Mark Letestu vypálil na Connora Hellebuycka, který puk vyrazil k volnému Lainemu. Ten se při snaze odpálit puk do bezpečí nešťastně trefil do vlastní klece.

Ke všemu to byl vítězný gól, kterým Edmonton ukončil sérii čtyř porážek v řadě.

Vlastní gól Laineho:

„Myslím si, že to každý viděl a udělá si svůj názor. Chtěl jsem se zbavit puku, ale ocitl jsem se ve špatné pozici a výsledkem byl nešťastný gól,“ uvedl Laine pro zámořská média.

Kapitán Winnipegu Blake Wheeler po inkriminovaném momentu na střídačce přátelsky objal Laineho kolem ramen. „Má jen 18 let a cítí se opravdu mizerně. Takové věci se stávají. Já jsem to zažil mnohokrát,“ řekl pro deník USA Today.

Laine i přesto ve své premiérové sezoně v NHL sklízí hlavně obdiv. Se 17 góly je na třetím místě v tabulce střelců. Před ním jsou jen Sidney Crosby a David Pastrňák.

 Foto: Reuters (pol)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru