Krásný gól Téveze a mohutné oslavy v kabině! Boca senzačně otočila Superclásico s River Plate

I ve 32 letech stále umí!

Carlos Tévez dvěma góly pomohl fotbalistům Boca Juniors k vítězství ve veleprestižním derby s River Plate.

Především druhá branka na 3:2 byla jako z fotbalové učebnice. Z hranice vápna Tévez překrásně zakroutil míč přímo do vzdálenější šibenice.

Deset minut před koncem zápasu touto brankou vystřelil svému týmu 3 body, pojistku přidal v nastavení jeho spoluhráč Centurion. Na rozdíl od zimního přáteláku se nedělní zápas tentokrát obešel bez červených karet.

Boca se ve 14. minutě ujala vedení, avšak hráči domácího River Plate skóre ještě do poločasu otočili. Po hodině hry vyrovnal Tévez a o slovo se přihlásil ještě jednou v závěru zápasu.

V kabině hostujícího týmu bylo po utkání pěkně veselo:

Boca Juniors díky úspěšnému obratu poskočila do čela argentinské Primera División o bod před Estudiantes a San Lorenzo. River je v 30členné soutěži s 9bodovou ztrátou na čelo jedenáctý.