Patrik Schick dál řádí v Itálii! Takto napřáhl k výstavnímu gólu proti Laziu!

Patrik Schick zasáhl do zápasu s Laziem znovu jako střídající hráč. V 56. minutě nahradil Edgara Barreta. Sampdoria už v tu chvíli prohrávala 0:2.

Jeho chvíle přišla až minutu před koncem řádné hrací doby, kdy si potáhl míč a krásnou střelou z dálky rozvlnil síť. Thomas Strakosha, který v průběhu zápasu nahradil Federica Marchettiho, byl bez šance.

Trojnásobný český reprezentant se prosadil ve třetím soutěžním zápase v řadě, ale tentokrát to k výhře nevedlo.

Lazio rozhodlo dvěma slepenými góly v prvním poločase, kdy se nejprve trefil Sergej MilinkovičSavič a následně Marco Parolo. Na obě branky nahrával brazilský reprezentant Felipe Anderson, který je jedním z nejlepších asistentů v italské Serii A.

Lazio se díky výhře stále drží na pohárových příčkách. Sampdoria Janov po prohře zůstává ve středu tabulky.

Italskou ligu můžete v O2 TV pravidelně sledovat na stanici Sport 1.