Neporazitelný Real vstoupil do historie. Jak ho zase na poslední chvíli zachraňoval Sergio Ramos?

Real nastoupil k utkání 15. kola Primera División bez největších hvězd – chyběl Luka Modrič, Karim Benzema a odpočíval také Cristiano Ronaldo.

Přesto se ale nečekala tak vyrovnaná bitva, vždyť oba celky v tabulce před zápasem dělilo 21 bodů!

Byli to domácí, kteří se ujali v 50. minutě vedení díky úchvatné střele Álvara Moraty!

Jenže Joselu pak dvakrát během 3 minut využil nekoncentrovanosti domácích a potrestal jejich obrovské hrubky.

Joselu srovnává na 1:1.

Real prohrával ještě 7 minut před koncem základní hrací doby, v 84. minutě ale vyrovnal šťastným gólem střídající Mariano Díaz.

Výhru pak Realu zajistil v nastaveném čase kdo jiný než Sergio Ramos. A jak také jinak než hlavou!

Radost trenéra Zinedina Zidana byla všeříkající.

Real překonal klubový rekord v neporazitelnosti. Jeho dlouhatánská 35zápasová šňůra se táhne od 6. dubna, kdy v Lize mistrů podlehl 2:0 ve Wolfsburgu. Od té doby zapsal 26 výher a 9 remíz.

Zidane překonal výkon nizozemského kouče Leo Beenhakkera ze sezony 1988/89, který držel neporazitelnost 34 zápasů.

Další metou pro Zidana a spol. je španělský rekord 39 zápasů bez porážky Barcelony, před kterou aktuálně vede tabulku La Ligy o šest bodů.