WOW! To byla bomba! Jesus Corona nejkrásnějším gólem Ligy mistrů sestřelil Leicester!

Běžela 25. Minuta zápasu, když domácí záložník Alex Telles poslal do šestnáctky Leicesteru nadýchaný centr.  Ten si našel 23letý Mexičan Jesus Manuel Corona a na nic nečekal – do letícího míče se opřel vší silou z první!

Výsledek? Naprosto úchvatný volej, který vymetl pravý růžek branky Bena Hamera! V tu chvíli zvyšoval na 2:0.

Neméně krásnou branku pak v závěru poločasu přidal alžírský záložník Yacine Brahimi.

Jeho patička zajistila Portugalcům komfortní třígólový náskok a tím i prakticky jistotu postupu. Už před zápasem bylo jasné, že Porto v případě vítězství doprovodí Leicester do osmifinále bez ohledu na výsledek zápasu mezi Bruggami a Kodaní.

Duel Porta s Leicesterem můžete stejně jako dalších 6 zápasů sledovat na O2 TV Sport!