Šílené! Zápas se v Argentině zvrhl v bláznivý hon na rozhodčího! Jak vyvázl z divokého lynče?

Horkokrevní argentinští fotbaloví nadšenci předvedli něco nevídaného. Utkání mezi tými Sarmiento a Sansinena.

Drama vyvrcholilo asi po dvaceti minutách druhého poločasu, za vyrovnaného stavu 1:1. Důvodem byla neodpískaná penalta a následně gól na druhé straně hřiště.

Hráči Sarmienta byli rázem vzteky rozpálení do ruda. Sudího Claudia Elichiriho obklíčili a doráželi na něj. Ochranka v podobě kapitána moc nezabírala.

Zápas byl samozřejmě okamžitě přerušen, ale šílenství už nešlo zastavit a na trávníku se rozpoutal totální chaos. Na hřiště vtrhli ještě rozzuření fanoušci a pokusili se rozhodčího a jeho asistenty fyzicky napadnout!

Ptáte se, jak rozhodčí dopadl? Nebyl to vůbec pěkný pohled. Zejména rána pod levým okem vypadá hrozivě.

„Vůbec jsem nevěděl, co mám dělat, nemohl jsem uvěřit tomu, co se děje. Něco takového jsem zažil poprvé. Mám tři děti. Všechno je špatně, ti lidé jsou úplně zkažení. Takové věci se přece nesmí stávat,“ řekl napadený sudí Elichiri médiím.