Nejbláznivější gól Zlatanovy kariéry? Proč Ibra pěkně dlouho otálel s oslavou?

Běžela 42. minuta utkání mezi domácím Evertonem a Rudými ďábly z Manchesteru, když francouzský supertalent Anthony Martial vyslal nadýchaným pasem do úniku Zlatana Ibrahimoviče.

Ten si všiml ne zrovna takticky vybíhajícího gólmana domácích Maartena Stekelenburga, a zhruba z 20 metrů ho mazácky přeloboval!

Zlatan Ibrahimovič (Manchester United)

Pak už Ibra jen sledoval, jak míč plachtí do prázdné brány. Jenže ouha!

Nezbedný balon se nejprve odrazil od země, pak od břevna, poté se otřel dokonce i o tyč a poskakoval na brankové čáře, odkud ho vykopl argentinský bek Ramiro Funes Mori!

Zlatan vše nervózně sledoval zpovzdálí, dokonce si už i lehce radostně poskočil, pak ale na moment zase gólové jásání utnul. Nakonec ale přece jen mohl doširoka roztáhnout koutky. Sudí Michael Oliver gól uznal a United vedli 1:0.

Manchester však těsný náskok až do konce neudržel. V 89. minutě z penalty vyrovnal Leighton Baines.

Máte rádi fotbal a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.