Lewandowski není jen zabiják ve vápně! Takhle luxusně se trefil z přímáku!

Polák Robert Lewandowski, to je synonymum pro gólovou mašinu. Dejte mu ve vápně chvilku prostoru a času a on vás vytrestá. Tak jako fotbalisty Mohuče v pátečním utkání německé Bundesligy.

[blog_program_info id=“10148080″]

Domácí senzačně vedli už od 4. minuty díky Jhonu Cordobovi, jenže pak začal úřadovat „Lewa“. Hned v osmé minutě po přihrávce Robbena vyrovnal a byl to jeho typický zásah. Chvilka volnosti v pokutovém území a už se nedalo nic dělat.

Ještě v prvním poločase otočil skóre na 2:1 pro Bayern sám Arjen Robben.

V nastaveném čase pečetil výhru znovu Lewandowski. Tentokrát to ovšem byl gól úplně jiného kalibru. Luxusní rána přes zeď z trestného kopu, přesně jako podle fotbalové učebnice. Radost pohledět!

Bayern se po výhře 3:1 vrátil do čela bundesligy. Sesadit ho ale může už v sobotu odpoledne Lipsko, pokud neprohraje se Schalke.

Bundesligu můžete v O2 TV pravidelně sledovat na stanici Eurosport 2!

Sobota, 15.30: Dortmund – Mönchengladbach