NEUVĚŘITELNÉ! Nad bláznivým vítězstvím Swansea 5:4 kroutil hlavou i Petr Čech!

Kdo by to čekal. Sobotní utkání Swansea proti Crystal Palace rozohnilo fanoušky, hráče i fotbalové experty.

První poločas by se dal označit jako docela průměrný. Na obou stranách padlo po jedné brance.

Do 74. minuty domácí Labutě vedly 3:1, a pokud si někdo z diváků u televizních obrazovek na deset minut odskočil, nevěřil svým očím. Během chvíle Orli dokázali fantasticky otočit skóre na 3:4!

Do konce utkání ale stále nějaký ten čas zbýval, a to nejlepší se událo v nastaveném čase. Hrdina dnešního zápasu? Fernando Llorente.

Jednatřicetiletý Španěl totiž dost možná odehrál utkání svého života. Dva góly v časech 90+1 a 90+3 vrátily výhru Labutím a celé Anglii spadla čelist. Nezapomeňme dodat, že do hry naskočil až v 66. minutě. Uf!

Už jenom samotný zápis gólů je pěkně vydatný.

Llorente na svém profilu děkoval fanouškům. O tomhle bude vyprávět svým vnoučatům!

Nestačil se divit ani brankář Arsenalu Petr Čech. Neskutečný zápas!

I fanoušci byli v šoku.

„Byl druhý poločas Swansea – Palace tím nejlepším v historii Premier League? Nenapadá mě nic lepšího.“

Nějaké dítě dnes možná vidělo poprvé fotbal a bylo to zrovna utkání Swansea proti Crystal Palace. Bojím se, že odteď už to bude jenom horší.“

A problémy měli i novináři.

Pojedenácté přepisuji zprávu o utkání Swansea. Píšu editorovi, že dneska to bude se zpožděním.“