Centr rabonou? Quaresma předvedl neuvěřitelnou techniku, geniálně vymyslel vyrovnání

Istanbulu to ve středu večer vypadalo s domácími všelijak. Besiktas prohrával už po půlhodině s Benfikou Lisabon 0:3. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se vývoj zápasu Ligy mistrů mohl změnit – a přesně kvůli tomu lidé fotbal milují.

Po necelé hodině hry tímhle nádherným volejem snížil Cenk Tosun – obrana mu nechala až příliš prostoru a turecký forvard Benfiku potrestal:

V 82. minutě zdramatizoval zápas gólem z penalty Ricardo Quaresma a tenhle portugalský rychlík ani tímto neřekl poslední slovo – minutu před koncem se dostal k vyraženému míči a na kraji vápna se nachystal ke své specialitě – rabonou poslal míč do vápna, kde se do volného prostoru prodral Vincent Aboubakar a vyrovnal na 3:3!

Stop. Přestaňte, pane Quaresmo. Vraťte se na zem, tohle nemůžete myslet vážně.