To je ŠOK! Rostov zlomil Bayern luxusním přímákem! Podívejte se na něj!

[blog_program_info id=“9974366″]

Douglas Costa otevřel skóre, když levačkou napálil míč nechytatelně do šibenice. Tento moment se zapsal do historie klubu, protože to byl gól s pořadovým číslem 400, který vstřelil Bayern v Lize mistrů. Německý celek zůstává v celkových tabulkách třetí za Realem Madrid a Barcelonou.

Vedení Bayernu trvalo ale pouze 9 minut. Těsně před přestávkou se trefil íránský útočník Sardar Azmoun.

V 48. minutě Jerome Boateng poslal soupeře nedovoleným způsobem k zemi a pískal se pokutový kop. Sven Ulreich nevystihl směr a tak Dmitri Poloz bezpečně proměnil a poslal svůj tým poprvé do vedení.

Z něj se ruští příznivci neradovali dlouho. Už za dvě minuty srovnal Juan Bernat.

To nejdůležitější se událo v 67. minutě, kdy se k přímému kopu postavil Christian Noboa. Míč usměrnil k levé tyči Ulreicha, který marně plachtil vzduchem. Krásný gól!

I přes obrovský tlak se Bayernu už vyrovnat nepodařilo. Rostov ubránil těsnou výhru 3:2. Nováček soutěže si tak připsal skalp německého mistra.

Další zápasy středečního programu Ligy mistrů můžete sledovat na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal!

18:00 Rostov – Bayern Mnichov O2 Sport 1
18:45 Besiktas Istanbul – Benfica Lisabon O2 TV Fotbal
20:45 Arsenal – Paris Saint-Germain O2 Sport 1
20:45 Borussia Mönchengladbach – Manchester City O2 TV Fotbal
20:45 Celtic FC – Barcelona O2 TV Sport 3
20:45 Neapol – Dynamo Kyjev O2 Sport 4
20:45 Atlético Madrid – PSV Eindhoven O2 Sport 5
20:45 Ludogorec Razgrad – FC Basilej O2 Sport 6