Splní hvězda milánského derby sázku? Půjde domů pěšky 50 kilometrů?

Suso byl totiž skutečně jednou z hvězd sledovaného Derby della Madoninna mezi AC Milán a Interem. Červenočerný AC dvakrát vedl a to vždy po zásazích fotbalisty, který začínal v Cádizu a pak se zkoušel neúspěšně prosadit v Liverpoolu.

Derby AC Milán – Inter si můžete pustit v O2 TV!

[blog_program_info id=“9927461″]

Oba Susovy góly stály opravdu za to.

Susovi by se šlo na jeho slíbený výlet domů, který je vzdálen zhruba 50 kilometrů, jistě o mnoho lehčeji, kdyby Inter po gólech Candrevy a Perišice nevyrovnal. Hlavně Chorvatův gól z nastaveného času, který znamenal dělbu bodů, pořádně zabolel.

Jestli se Suso na svou pouť skutečně vydá, není jasné. Spíš to vypadá, že ne. „Řekl jsem, že půjdu pěšky, jen když vyhrajeme,“ mírnil prý svá předzápasová prohlášení po duelu podle portálu goal.com.

AC Milán teď v tabulce ztrácí ze třetího místa na vedoucí Juventus už sedm bodů. Soupeř pražské Sparty v Evropské lize Inter je devátý.

Italskou Serii A můžete v O2 TV pravidelně sledovat na stanicích Sport 1 a Sport 2!

Máte rádi fotbal a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.

Foto: Reuters (fik)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru