„Kamarádíte s někým ze Slavie?“ ptaly se děti Váchy. Odpověď stála za to!

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=27235 AND vote > 0 AND vote <= 5

Fotbalová Sparta připravila pro své malé fanoušky sváteční specialitu. Přímo na Letné uspořádala zvláštní tiskovou konferenci, na kterou dorazil trenér A-týmu David Holoubek, záložník Lukáš Vácha a útočník Václav Kadlec.

Role zvídavých žurnalistů zaujaly děti z klubového Teens Clubu.

Co všechno malé fanoušky zajímalo? Tak třeba jaké vztahy mají sparťané se slávisty, nebo jestli chtěli vždycky hrát v rudém dresu Sparty, což speciálně ve Váchově případě byly hodně štiplavé otázky.

Sparťanský záložník, který se zotavuje ze zranění kolena, se s nimi ale popasoval se ctí. A odpovědí na otázku ohledně kamarádství se slávisty parádně pobavil.

Podívejte se sami!

[fve]https://youtu.be/ziV0sFq4R04[/fve]

Z české epojisteni.cz ligy můžete o víkendu sledovat v O2 TV hned 4 zápasy! Dva z nich pak i s výhodami multidimenze na O2 TV Sport!

[blog_program_info id=“9898489″]

[blog_program_info id=“9914626″]

[blog_program_info id=“9910887″]

[blog_program_info id=“9926789″]

Máte rádi fotbal a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.

Foto: reprovideo (fik)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru