Cenný skalp! Nymburk na soupeře vletěl a připravil Arisu první prohru v Lize mistrů

[blog_program_info id=“9865710″]

Začátek domácího utkání Ligy mistrů s Arisem Soluň byl pro nymburské basketbalisty jako z pohádky. Díky skvělé úspěšnosti střelby ze všech pozic si český tým rychle vypracoval dvouciferný náskok a první čtvrtinu vyhrál vysokým rozdílem 30:15.

V závěru druhé periody se hosté probrali z noční můry a začali ztrátu stahovat. Nymburk však svůj náskok držel ze všech sil, když třetí čtvrtinu vyhrál o dvě body.

Aris Soluň sice ovládl závěrečnou fází zápasu, dotáhl se na rozdíl jediného koše, vítězství však Nymburk uhájil a po výsledku 87:79 si připsal třetí výhru v Lize mistrů! Český šampion tak dál drží dobré naděje na postup.

Řecký tým, který patří mezi favority na celkové vítězství v soutěži, naopak poprvé okusil hořkost porážky.

Basketbalový týden na O2 TV Sport

I ve zbytku týdne se na O2 TV Sport můžete těšit na další zajímavé basketbalové přenosy, především z Euroligy.

Fenerbahce Istanbul, tým Jana Veselého, prohrál na žhavé palubovce Maccabi Tel Aviv 77:87.