Zlatan vstřelil jubilejní gól v Premier League. Jak nádherně udeřil i Pogba?

Proti Swansea odehráli fotbalisté Manchesteru United opravdu speciální utkání. Tentokrát svěřenci Josého Mourinha po čase opět pravdu zazářili.

Skóre otevřel v po první čtvrthodince Paul Pogba překrásnou ranou k pravé tyči.

Historický okamžik Premier League se ale odehrál v 21. minutě. To pálila švédská legenda Zlatan Ibrahimovič po přihrávce Wayna Rooneyho. Důležitý milník, pořadový gól číslo 25000 v historii Premier League, neopomněl oslavit ve stylu karate!

„Zlatan se neřídí zákonem přitažlivosti. To zákon přitažlivosti se řídí Zlatanem.“

Vtípky na jeho velký moment na sebe nenechaly dlouho čekat. Podle některých posměváčků se mu v poslední době nedařilo schválně, aby si mohl svůj velký moment náležitě vychutnat.

Gól s číslem 25.000 v Premier League. To je něco, co mohl udělat jedině Zlatan. Premier League čekala roky, až do ní Zlatan nastoupí.“

Ve 33. minutě rozjetý Ibra pálil znova, opět po asistenci Rooneyho. 3:0 pro United. A aby toho nebylo málo, Ibrahimovič překonal další rekord. Tohle byl pro změnu jeho 400. gól v klubové kariéře.

Ve druhém poločase United sice jednou inkasovali, ale výhru 3:1 si pohlídali. Manchester zvítězil v lize po 4 zápasech. Aktuálně mu v tabulce patří 6. místo.