Génius MESSI! V Seville mu vyzuli kopačku, přesto dotáhl Barcelonu k obratu!

Fotbalová Barcelona tahala v Seville v ostře sledovaném šlágru španělské La Ligy za kratší konec. Domácí tým dokonce vedl díky Vitolovi.

[blog_program_info id=“9803014″]

Jenže práv v takových chvílích se Blaugranas mohou spolehnout na svého argentinského kouzelníka. Lionel Messi zase jednou vytáhl Barcelonu z bryndy a zařídil obrat.

První gól vstřelil sám ještě v prvním poločase po přiťuknutí Neymara. Druhou a nakonec vítěznou branku připravil po změně stran pro Luise Suáreze.

Domácí dělali ve druhém poločase všechno možné, aby ho zastavili. Steven N’Zonzi dokonce Messimu vyzul při obranném zákroku kopačku, za což viděl i žlutou kartu. Stejně jako po chvíli naštvaný Messi, který se musel jít přezouvat mimo hřiště.

[blog_gallery id=“34330″ style=“block“]

„Messi dostal žlutou kartu po faulu na něj, při kterém ztratil kopačku. Zábavné, co?“

Na vítězství Barcy 2:1 to už nic nezměnilo. Katalánci jsou už i přes nevýrazný start do sezony v tabulce druzí jen o dva body za Realem Madrid, který o víkendu porazil 3:0 Leganes.