Zacha má první gól v NHL! A hned proti Jágrovi! Ten také zazářil slalomem!

Devatenáctiletý český hokejový útočník Pavel Zacha vstřelil svůj první gól v NHL. Jeho soupeřem ze čtvrtka na pátek v zámořské soutěži byla navíc Florida Jaromíra Jágra.

Pro oba Čechy to byl večer, na který se nezapomíná.

Na svůj první gól Zacha čekal 10 zápasů a jeho velká chvíle přišla čtyři minuty před koncem třetí třetiny a vyrovnal na 3:3.

V poslední minutě prodloužení ale nakonec naděje New Jersey na výhru pohřbil Vincent Trocheck a Florida vyhrála 4:3.

Po utkání měl důvod k úsměvu i Jaromír Jágr. Kromě toho, že Panthers vyhráli, připravil on sám krásnou akcí Trocheckovi jeho první gól v zápase a navíc překonal další historický milník. Kladenská legenda má nyní na kontě v NHL 1640 odehraných utkán a posunula se na šesté místo historie.

Přímé přenosy z NHL můžete pravidelně sledovat v O2 TV na stanicích Novasport 1 a Novasport 2!