Hloušek a spol. ubránili Ronalda. Legia získala s Realem senzační bod

Real na stadionu Legie udeřil v první minutě, kdy se ujala parádní střela Garetha Balea:

Domácí, kteří hráli kvůli trestu bez podpory diváků, byli pod tlakem a favorit přidal druhou branku zásluhou Karima Benzemy.

O to větší překvapení nastalo, když se Legii povedlo otočit stav. Vše nastartoval ve 40. minutě Vadis Odjidja-Ofoe, který naprosto dokonale vymetl šibenici:

Po změně stran zaskočil brankáře Keylora Navase zkušený Miroslav Radovič a vyrovnal na 2:2:

To ale nebylo vše, protože Legia se ujala senzačního vedení, když se trefil Thibault Moulin. Na konečných 3:3 však záhy vyrovnal Mateo Kovačič.

[blog_gallery id=“33928″ style=“block“]

Podívejte se na sestřih zápasu:

Ve druhém zápase skupiny F vyhrál Dortmund nad Sportingem 1:0 a s předstihem si zajistil postup do osmifinále.

Juventus ještě postup v kapse nemá

Během úvodní čtvrthodinky se hosté z Lyonu dopustili nedovoleného zákroku a sudí nekompromisně nařídil pokutový kop. Toho se ujal Gonzalo Higuaín a s jeho střelou k levé tyči si gólman neporadil.

Pádnou odpověď na proměněnou penaltu hosté nalezli až v samotném závěru utkání. Po hlavičce Corentina Tolissa v 85. minutě bylo vyrovnáno na konečných 1:1.

Juventus si tak na jistotu postupu ještě musí počkat. Kvůli této remíze postupové oslavy oddaluje také Sevilla, která si s přehledem poradila s Dinamem Záhřeb 4:0.

Středeční výsledky Ligy mistrů:

Dortmund – Sporting 1:0 (12. Ramos), Kodaň – Leicester 0:0, Porto – Bruggy 1:0 (37. Silva), Juventus – Lyon 1:1 (13. Higuaín z pen. – 85. Tolisso), Legia – Real Madrid 3:3 (40. Odjidja-Ofoe, 58. Radović, 83. Moulin – 1. Bale, 35. Benzema, 85. Kovačić), Monaco – CSKA Moskva 3:0 (13. Germain, 29. a 41. Falcao), Sevilla – Dinamo Záhřeb 4:0 (31. Vietto, 66. Escudero, 80. N'Zonzi, 87. Ben Yedder), Tottenham – Leverkusen 0:1 (65. Kampl)