Génius v akci! Özil uchvátil fanoušky vítězným sólem. Brankáře a dva obránce poslal na párek

Druhý střet londýnského Arsenalu a Ludogorce Razgrad v rámci Ligy mistrů v úvodu vypadal na velké překvapení. Domácí celek totiž vedl 2:0. Hosté však dokázali srovnat a utkání směřovalo k remíze.

S tím se však rozhodl něco udělat německý záložník Mesut Özil. V 87. minutě na něj směřoval při brejkové situaci dlouhý nakopnutý balon. Mesut byl nepochopitelně osamocený a upaloval skoro přes celou půli na domácího brankáře.

Brankář se odhodlaně rozběhl proti němu. S tím ale Özil počítal a efektně si ho přehodil. To ho už ale doběhli dva obránci. První zasekávačka, jeden obránce je ze hry. Druhá zasekávačka, oba bránící hráči už jen leží bezmocně na zemi a fotbalový génius klidně uklízí balón do sítě. Úžasné!

Tato branka nenechala chladnými snad ani největší fanoušky konkurenčního Tottenhamu a reakce na sebe nenechaly dlouho čekat!

[blog_gallery id=“33845″ style=“block“]

„Promiňte, ale tohle byla extra německá třída,“ napsal bývalý německý reprezentant Michael Ballack.

Z první ruky měl gól také Özilův spoluhráč Héctor Bellerín.

„Mesute, jako věděli jsme, že jsi dobrej, kámo. Ale WOW!“

Našly se však i odvážnější reakce!

„Slyšel jsem zvěsti, že 11 žen v davu náhle otěhotnělo poté, co viděly Özilův gól.“