Slavia se z Jablonce vrací jen s bodem. Okradli ji rozhodčí po zákroku na Bořila o penaltu?

V 71. minutě zápasu přišel závar před jabloneckou brankou. Jan Bořil byl soupeřem jasně postrčen, rozhodčí však signalizoval pouze kop od branky.

„Podle výkladu pravidel je to penalta a Slavia se může cítit ukřivděná,“ řekl ve studiu O2 TV Sport František Komňacký.

„Penalta byla jasná. Rozhodčí to ale nepískl, nevím, kam koukal,“ řekl v rozhovoru pro web Slavie Jan Bořil.

[blog_poll_start][poll id=“392″][blog_poll_end]

Jablonec – Slavia 0:0

První poločas utkání byl z obou stran rozespalý a hrálo se především ve středu hřiště. Ve druhé půli se k útočení jako první probudil Jablonec, jenže hlavičku Stanislava Tecla vyrazil Jiří Pavlenka. V 56. minutě se po obrovské chybě slávistické defenzivy dostal k míči mladičký Ondřej Mihálik. Z 10 metrů se však netrefil mezi 3 tyče a balon poslal vysoko nad břevno.

Následovalo několik zdařilých šancí domácích fotbalistů, žádná však i díky skvěle chytajícímu Pavlenkovi neskončila gólovou radostí.

V 87. minutě parádně vychytal Pavlenka dobře mířenou ránu Mirzada Mehanoviće. K dorážce se sice opět dostali domácí, míč šel však vysoko nad branku soupeře.

[blog_program_info id=“9666458″]

Máte rádi fotbal a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.

Foto: repro O2 TV Sport  (bar)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru