Ronaldo hattrickem umlčel kritiky! Alavés si stěžuje na rozhodčí. Pomohli Realu?

Real prohrával už od 7. minuty, kdy se trefil brazilský útočník Deyverson.

Vedení domácím vydrželo pouze 10 minut, pak se z penalty trefil Cristiano Ronaldo:

Pokutový kop byl zařízen docela přísně – za ruku Deyversona ve zdi.

„Kdyby se tohle stalo Realu, určitě by to nepískl. Jsem si jistý na sto procent. Vedli jsme a pískne tohle. Jsem hrozně naštvaný na rozhodčího,“ řekl za Deportivo Alavés obránce Alexis.

Opakované záběry však prokazují, že Deyversona míč trefil do lokte a pak až do hlavy.

[blog_poll_start][poll id=“391″][blog_poll_end]

Ještě do přestávky Cristiano Ronaldo přidal krásnou střelou svůj druhý gól:

V 79. minutě zahrával Real Madrid pokutový kop, ke kterému se postavil znovu Ronaldo, aby zkompletoval hattrick. Druhou penaltu ale neproměnil.

Smutnit nemusel dlouho, protože třetí gól přidal v 88. minutě:

Portugalský kanonýr vstřelil 31. hattrick v nejvyšší španělské soutěži, což je zároveň klubový rekord.

„Cristiano odehrál parádní zápas. Vždy od něj chceme hlavně góly, ale dnes byl v každé činnosti skvělý. Hrál s rozvahou a klidem,“ pochválil svého svěřence trenér Zinédine Zidane.

„Cristiano žije pro góly. Dnes je šťastný, ale víc ho těší tři body, než přesné zásahy,“ řekl obránce Marcelo, který mu připravil poslední gól.

Real si po výhře 4:1 drží dvoubodový náskok na Barcelonu, která se protrápila k vítězství 1:0 nad Granadou.

[blog_program_info id=“9714820″]

Oba španělské velkokluby můžete vidět živě v O2 TV během jejich zápasů v Lize mistrů. Barcelona hraje v úterý na půdě Manchesteru City, Real Madrid o den později na hřišti Legie Varšava.

Máte rádi fotbal a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.