Higuaín vítěznou trefou zlomil svůj bývalý klub. Jakým gestem potěšil fanoušky?

Gonzalo Higuaín vítěznou brankou do sítě Neapole ukončil 306 minut dlouhé čekání bez vstřeleného gólu v Serii A.

V 71. minutě se po nešťastném odkopu hráčů Neapole dostal odražený míč k argentinskému útočníkovi, který nezaváhal a tvrdou přízemní ranou k tyči trefil přesně a rozhodl o výhře Juventusu 2:1.

Ke svému bývalému klubu, kde strávil 3 sezony a nastřílel 71 ligových branek, prokázal respekt a důležitý gól neoslavoval:

Branku si připsal také Leonardo Bonucci, který otevřel skóre. Za hosty se trefil José Callejón, jenž se po zápase vřele objal se svým bývalým spoluhráčem:

„Gonzalo Higuain zlomil Neapoli srdce.“

Fanoušci gesto Higuaína ocenili

„Super člověk, který se rozhodl neslavit. Miluji ho ještě více.“

„Velký respekt pro Higuaína, který neslavil svůj gól proti Neapoli.“

Utkání Juventus – Neapol si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV.

[blog_program_info id=“9667134″]

V neděli můžete sledovat živě hned tři zápasy. Od 12:30 souboj Atalanta Bergamo – FC Janov, od 15:00 bitvu Empoli – AS Řím a od 20:45 utkání Sampdoria – Inter. V 19:00 startuje na Sport 1 záznam utkání AC Milán – Pescara.