VIDEO: Oslava gólu za žlutou! Byl to nevinný taneček, nebo oplzlost?

Dvaatřicetiletý Kei Kamara patří k nejproduktivnějším hráčům v Major League Soccer. Do tabulky střelců se fotbalista New England Revolution zapsal i v posledním zápase proti Montreal Impact. Ukázkově prostřelil brankáře a navýšil náskok na pohodlných 3:0.

Pak ale předvedl v duchu názvu svého týmu poněkud „revoluční“ gólovou oslavu. Na trávníku rozjel před zraky diváků populární twerk!

S tím ale narazil. A i když jeho představení netrvalo dlouho, rozhodčí nejspíš pochopení pro jeho taneční kreace neměl. Pobouřený sudí Hilario Grajeda tasil žlutou kartu. Podle oficiálních stránek ligy klasifikoval Kamarovu oslavu jako zdržování hry.

[fve]https://youtu.be/RrPVwzOYysU[/fve]

[blog_poll_start][poll id=“385″][blog_poll_end]

Kamara se přímo na hřišti hodně zlobil, ale po zápase už si z karty těžkou hlavu nedělal. Dokonce si umí udělat legraci sám ze sebe. Na svém twitteru se začal hned zajímat, zda může twerkovat i v oblíbené talk show.

Sestřih zápasu:

[fve]https://youtu.be/5EWNhm_MhMc[/fve]

Máte rádi fotbal a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.

Americkou MLS můžete v O2 TV sledovat pravidelně na stanicích Eurosport 1 a Eurosport 2!

[blog_program_info id=“9613036″]

Foto: Twitter (kl)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru