Úchvatná akce Letce Voráčka! Jak pomohl dvěma góly zrušit Carolinu?

Sedmadvacetiletý rodák z Kladna Jakub Voráček zatím prožívá skvělý úvod do sezony, v úvodních 5 zápasech nasbíral Voráček už 7 bodů a společně s Davidem Pastrňákem je tak nejproduktivnějším Čechem v NHL.

V zápase s Carolinou to byl právě on, kdo Letcům zajistil druhou výhru sezony. Nejprve ve druhé třetině překonal Eddieho Lacka nechytatelnou dělovkou od modré a srovnal stav zápasu na 2:2.

V závěru třetí třetiny se pak Voráček pustil do odvážného samostatného průniku – ani 4 bránící soupeři ale Voráčka nerozhodili a s ledovým klidem umístil puk za záda gólmana Hurricanes podruhé v zápase! To už zvyšoval na 6:3.

Po právu byl pak zvolen první hvězdou utkání.

Zápasy NHL můžete v O2 TV pravidelně sledovat na stanicích Novasport 1 a Novasport 2!