To je jízda! Slavia nasázela Brnu čtyři góly. V tabulce už je před Spartou!

[blog_program_info id=“9530411″]

Slávističtí příznivci na vstřelený gól nečekali příliš dlouho. Už v 9. minutě Dušan Švento z levé strany odcentroval míč na hlavu brněnského Milana Lutonského, který po velké chybě přihrál přímo na levou nohu Antonína Baráka. Ten se vstřelením gólu neměl žádný problém.

Ve 26. minutě Brno odpovědělo vyrovnávající brankou. Michal Škoda našel ve slávistické obraně „českou uličku“ a Jakub Přichystal neměl s proměněním tutové šance sebemenší potíže.

Krátce po přestávce Slavia překulila vedení znovu na svou stranu. Už ve 47. minutě se odražený míč dostal znovu k Barákovi a ten si připsal svoji druhou branku v zápase.

Vedení v 59. minutě po standardní situaci Josefa Hušbauera navýšil hlavičkou Michal Frydrych.

Gólový účet celého zápasu na 1:4 uzavřel kanonýr Milan Škoda, který se po nádherné souhře z voleje nemýlil.

Slavia pod trenérem Jaroslavem Šilhavým chytila druhý dech. Pět výher v řadě ji posunulo už na třetí místo prvoligové tabulky před úhlavního rivala Spartu, na kterou má náskok dva body.

Jak sparťané odpoví v nedělním ligovém šlágru v Plzni?