SESTŘIHY: Real v Lize mistrů nadělil pět branek Legii. Jak Tottenham přežil klinickou smrt?

Skupina E

Bayer Leverkusen – Tottenham Hotspur 0:0

Německý klub si připsal třetí remízu v letošním ročníku Ligy mistrů. Leverkusenu chyběly ve 48. minutě ke gólu doslova centimetry, videotechnologie však určila, že po střele Javiera Hernándeze míč nepřešel brankovou čáru. Kohouti přežili klinickou smrt a drží druhé místo v tabulce.

[blog_program_info id=“9517146″]

CSKA Moskva – Monaco 1:1 (34. Traoré – 87. B. Silva)

Moskevský klub byl blízko vítězství, skóre otevřel z dorážky Lacina Traoré. V 87. minutě ale výborného brankáře Akinfejeva překonal z dorážky Bernardo Silva.

Skupina F

Real Madrid – Legia Varšava 5:1 (16. Bale, 20. vlastní Jodlowiec, 37. Asencio, 68. Lucas, 84. Morata – 22. Radović z pen.)

Obhájce trofeje si hladce poradil s polským outsiderem, za který odehrál celý zápas Adam Hloušek. Český obránce však neměl čisté svědomí hned při třech inkasovaných brankách.

Sporting – Borussia Dortmund 1:2 (67. César – 9. Aubameyang, 43. Weigl)

Německý tým si udržel první místo ve skupině. Skóre otevřel nádherným gólem kanonýr AubameyangSporting ve druhé půli snížil z nepřímého volného kopu, na bod však nedosáhl.

Skupina G

Bruggy – FC Porto 1:2 (12. Vossen – 68. Layún, 90+3. A. Silva z pen.)

Fantastický obrat předvedli fotbalisté FC Porto. Ještě po hodině hry na půdě belgického soupeře prohrávali, nakonec si ale odvezli tři body. Vítězný gól vstřelil v nastaveném čase André Silva z penalty.

Leicester City – FC Kodaň 1:0 (40. Mahrez)

Třetí výhru ve třetím zápase Ligy mistrů si připsal Leicester proti Kodani. O jediný gól se postaral v závěru první půle Riyad Mahrez.

Skupina H

Dinamo Záhřeb – FC Sevilla 0:1 (37. Nasri)

Favorit ze Španělska si těsnou výhru zajistil ve 37. minutě, kdy se prosadil Samir Nasri.

[blog_program_info id=“9518184″]

Lyon – Juventus 0:1 (76. Cuadrado)

O šťastnou výhru Juventusu v Lyonu se postarali střelec Juan Cuadrado a brankář Gianluigi Buffon, který lapil penaltu!

[blog_program_info id=“9513991″]

Na webu www.o2tvsport.cz se můžete těšit na sestřihy toho nejzajímavějšího z každého hracího dne Ligy mistrů!