Sparta zdolala marnou Jihlavu. Dvakrát se trefil Lafata, Karavajev krásně vymetl šibenici!

[blog_program_info id=“9492970″]

Tohle vítězství Sparta potřebovala jako sůl. První branka padla po necelé půlhodině hry, jejím autorem snad ani nemohl být nikdo jiný než specialista na Jihlavu David Lafata.

To nejlepší si ale Pražané nechali až na druhý poločas. Nekrásnější moment celého zápasu vyčaroval Vjačeslav Karavajev, který brankáři Hanušovi nedal sebemenší šanci a krásně vymetl šibenici.

Letná propukla v jásot potřetí v 55. minutě, kdy brankář Hanuš vyrazil míč na dobíhajícího Lafatu. Zkušený kanonýr pečetil vítězství Sparty 3:0!

Sparta tak pod vedením prozatímního kouče Davida Holoubka ukončila sérii ligových zápasů bez vítězství.

Po 10 kolech má šestibodovou ztrátu na vedoucí Mladou Boleslav. V tabulce před čtvrtou Spartou figurují druhá Plzeň a třetí Zlín.