Čtvrtá výhra v řadě, Slavia letí vzhůru! Jak vytrestala chybující Hradec Králové?

[blog_program_info id=“9479881″]

Slavia do zápasu znovu nastoupila bez své milionové posily Gina van Kessela, který se nedostal ani na lavičku.

Sešívaní se do vedení dostali v 24. minutě po obrovské hrubce Jakuba Chlebouna.

Obránce se zkušenostmi z kazašské ligy nezvládl malou domů, k míči se dostal dotírající Milan Škoda a efektně přehodil gólmana domácích Radima Ottmara.

Další branka přišla až ve druhém poločase, v 72. minutě vyzrál Josef Hušbauer kličkou na bránícího Romana Poloma, razantně přihrál před branku a čerstvý reprezentační debutant Jaromír Zmrhal jen nastavil nohu – 2:0 pro hosty!

Neuběhly ani tři minuty a bylo rozhodnuto. Antonín Barák využil další chyby domácích a střelou z úhlu zvýšil na 3:0 pro Slavii.

Slavia si tak po vlažném startu do soutěže připsala už čtvrtou výhru v řadě a s 18 body je na čtvrtém místě tabulky. Po 9 odehraných zápasech nasbírala o 2 body víc než její úhlavní rival Sparta.

Prostřednictvím O2 TV dnes můžete ještě sledovat zápas Plzně proti Slovácku.