VIDEO: Blázen Kyrgios?! Jak šíleně vrátil do hry míč směřující do autu?

Neuplyne ani týden, aby australský rebel Nick Kyrgios nerozvířil jinak poměrně klidné tenisové vody – tu laxně odchodí zápas, tam zase prohlásí, že by raději namísto hraní chytal pokémony či hrál hry na playstationu.

A poprask vzbuzuje také na samotném kurtu. Ve čtvrtfinálovém zápase turnaje v Tokiu proti Lucemburčanovi Gillesi Müllerovi měl Kyrgios zápas rozehraný skvěle – vedl 6:4, 2:0. I proto si možná dovolil lahůdku pro fanoušky – v parádní výměně zahnal Müllera do pozice, kdy musel Lucemburčan zahrát pověstný tweener, tedy úder skrze nohy, zády k síti.

Müllerův tweener letěl jasně do autu, jenže Kyrgios jako kdyby ocenil soupeřovu kreativitu a dal mu možnost vrátit se do hry – míč totiž ledabylým úderem mezi nohama poslal znovu do hry!

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=2oLPGGYxIg0[/fve]

Výměnu i tak Kyrgios nakonec vyhrál, stejně jako celý zápas – v semifinále ho nyní čeká další tenisový „komediant“ Francouz Gael Monfils.

Tenisový turnaj z Tokia můžete sledovat v O2 TV na stanici Novasport 2!

[blog_program_info id=“9342672″]

Máte rádi tenis a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.

Foto: Reuters (jz)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru