Berdych slaví titul! V náročné bitvě přehrál Gasqueta a přiblížil si Turnaj mistrů

Tomáš Berdych po cestě do finále porazil Kukuškina, Veselého a Bellucciho. V zápase o titul v Šen-čenu narazil na zkušeného Richarda Gasqueta, se kterým se na okruhu ATP do dnešního dne utkal už čtrnáctkrát.

Finále bylo dlouho v režii českého tenisty. První set vyhrál ve zkrácené hře poměrem 7:5, ve druhé sadě vedl 5:3 a měl mečboly. Ty však Francouz bravurně odvrátil a zápas nakonec dotáhl do třetího setu!

V 6. hře rozhodující sady vzal Berdych svému soupeři podání a utkání nakonec ovládl výsledkem 7:6, 6:7 a 6:3.

Finálový zápas si můžete přehrát ze záznamu prostřednictvím O2 TV.

[blog_program_info id=“9272844″]

Na kurty se přitom devátý muž světového žebříčku ATP vrátil nedávno po měsíční pauze zaviněné zánětem slepého střeva. Díky turnajovému triumfu si ale Berdych přiblížil sedmou účast na Turnaji mistrů za sebou.

Máte rádi tenis a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.