Usmíření? Ronaldo si plácl po gólu se Zidanem. Real ale nevyhrál. Kdo mu to překazil?

Real Madrid nevyhrál ani potřetí za sebou. Po remízách s Villarrealem a Las Palmas ve španělské lize remizoval i na hřišti Borussie Dortmund.

[blog_program_info id=“9198767″]

Hlavní postavou byl jako vždy Cristiano Ronaldo. I když zpočátku jinak, než je zvykem.

V 10. minutě Dortmund zahrával přímý kop, ke kterému se postavil PierreEmerick Aubameyang. Střela vypadala nadějně, ale byla zastavena jasnou rukou Cristiana Ronalda. Rozhodčí Mark Clattenburg, však zůstal v klidu a ukazoval, že portugalský úročník měl ruku u těla.

V 17. minutě byl znovu v akci Ronaldo. Tentokrát si připsal úvodní branku svého týmu. Na gól mu přihrával krásnou patičkou Gareth Bale.

Scény z ligového zápasu, kdy si Zinedine Zidane dovolil vystřídat Ronalda (VIDEO), jsou evidentně pryč!

Těsně před koncem první půle zahrával standartní situaci Raphael Guerreiro. Nejistý zákrok předvedl Keylor Navas, který míč vyrazil pouze před sebe na volného Aubameyanga a ten se štěstím ve 43. minutě dopravil střelu do sítě.

Ve druhé půli se nebezpečné šance střídaly na obou stranách. Jako první znovu skórovali hráči Realu. V 68. nejprve Karim Benzema trefil tyč a jeho střela se odrazila k volnému Varanemu, pro kterého nebyl problém poslat míč do odkryté branky.

Dormund v závěru hosty ostřeloval, jak se dalo, ale Navas všechny střely vyrážel. V 86. minutě, však nestačil na střelu André Schürrleho, který přišel jako střídající hráč.

V závěru už se nic nestalo a zápas skončil nerozhodně 2:2. Borussia tak natáhla domácí neporazitelnost už na 25 zápasů.

Výhru Juventusu korunoval Dybala

Juventus na půdě Dinama Záhřeb nezaváhal a odváží si výhru 4:0.

[blog_program_info id=“9203363″]

Takto krásně se trefil Paulo Dybala, který zvyšoval na 3:0.

Neuvěřitelnou jízdu v Lize mistrů předvádí mistr z Premier League Leicester. Po výhře v Bruggách si tentokrát poradil s týmem FC Porto. Lišky vyhrály 1:0 díky střele Slimaniho.

Ve druhém utkání skupiny G v Kodani diváci viděli téměř vše, co fotbal nabízí: vlastní gól, neproměněnou penaltu, gól v nastaveném čase a hlavně nádhernou střelu Thomase Delaneyho, který dal třetí gól svého týmu. Domácí rozstříleli Club Bruggy 4:0.

Sestřihy všech zápasů si můžete pustit v O2 TV na stanici O2 TV Sport!

[blog_program_info id=“9203364″]

Výsledky:

Skupina E:

AS Monaco – Bayer Leverkusen 1:1 (90+4. Glik, 73. Chicharito)

CSKA Moskva – Tottenham Hotspur 0:1 (71. Son Heung-Min)

Skupina F:

Borussia Dortmund  – Real Madrid 2:2 (43. Aubameyang, 87. Schürrle – 17. Ronaldo, 68. Varane)

Sporting CP – Legia Varšava 2:0 (28. Ruiz, 37. Dost)

Skupina G:

FC Kodaň – Club Bruggy 4:0 (54. vl. Denswil, 64. Delaney, 69. Santander, 90+2. Jørgensen)

Leicester City – FC Porto 1:0 (25. Slimani)

Skupina H:

Sevilla FC  – Olympique Lyon 1:0 (53. Ben Yedder)

Dinamo Záhřeb – Juventus FC 0:4 (24. Pjanič, 31. Higuain, 57. Dybala, 85. vl. Semper)