Zidane si dovolil vystřídat RONALDA! Jaké scény dělala portugalská hvězda?

Trenér Realu Madrid Zinedine Zidane si dovolil hodně. Už v 71. minutě utkání na půdě Las Palmas vystřídal Cristiana Ronalda.

Ten s tím zjevně nepočítal a jak je jeho zvykem, dal jasně najevo, co si o takovém rozhodnutí myslí. Zidanovi podal za postranní čárou ruku, ale ani se na něj nepodíval.

Výraz jeho tváře hovořil za vše.

cristiano ronaldo

Zidane se za stavu 2:1 pro Real rozhodl nasadit Lucase Vásqueze a oporu šetřit na úterní utkání Ligy mistrů v Dortmundu!

[blog_program_info id=“9198767″]

Chcete O2 TV? Pořiďte si ji ještě dnes!

[blog_program_info id=“9203363″]

„Nestřídal jsem ho kvůli výkonu, hrál dobře. Samozřejmě, že chtěl na hřišti zůstat, ale v úterý znovu hrajeme a čas od času si prostě potřebujete odpočinout. Musím myslet na své hráče a speciálně na Cristiana,“ řekl Zidane po utkání.

Tah se mu ale příliš nevyplatil. Domácí totiž v zápase i podruhé vyrovnali. Skóre na Kanárských ostrovech otevřel Marcos Asensio. Ještě v první půli však odpověděl Dominguez Tanausu. Podruhé Real vedl po brance Karima Benzemy. Ovšem pět minut před koncem stanovil konečné skóre Sergio Araújo.

Real remizoval podruhé v řadě, tabulku ale stále vede o bod před Barcelonou, která rozstřílela v sobotu Gijón 5:0.