První Pogbův gól za Manchester! Jak United zničili Leicester za poločas?

Od 22. minuty, kdy vstřelil první gól Chris Smalling po rohovém kopu se začal mistrovský Leicester hroutit.

Do přestávky pak inkasoval ještě další tři góly a na dobrý výsledek z Old Trafford mohl zapomenout. Na 2:0 po pěkné kombinaci zvýšil Juan Mata.

Třetí branku po signálu z rohu přidal zblízka Marcus Rashford, kterého Mourinho zařadil do základní sestavy místo Wayna Rooneyho. Ten se dostal nakonec na trávník až na poslední ch 7 minut.

Nadšení pak vyvolal čtvrtý gól, který měla na svědomí milionová posila Paul Pogba. Konečně!!! A mimochodem znovu to bylo po rohu!

Leicester po přestávce snížil na 4:1, když se trefil parádně Demarai Gray. Na velkolepém vítězství United to ale nemohlo zhola nic změnit.