Plzni vystřelil vítězství Bakoš. Proč kouč Slovácka skončil v nemocnici?

Dukla – Brno 4:2

Utkání na Julisce mělo doslova raketový start. Už v první minutě poslal domácí do vedení Jean – David Beauguel, krátce na to navýšil Lukáš Štetina. Hosté se ale dokázali vzpamatovat a na začátku druhého poločasu už bylo vyrovnáno po zásazích Michala Škody.

V závěru hry se Dukla probrala a dokázala zaskočit soupeře dvěma dalšími rychlými góly. Mezi střelce se zapsal Jan Juroška, podruhé se trefil Lukáš Štetina.

Hradec Králové – Zlín 0:2

Utkání jste mohli sledovat v přímém přenosu na O2 TV Sport!

Chcete O2 TV? Pořiďte si ji ještě dnes!

[blog_program_info id=“9159109″]

Pohádka zlínského „Leicesteru“ pokračuje! Překvapivý lídr tabulky z jižní Moravy se dokázal vypořádat i s týmem Hradce Králové. Zpočátku byli sice aktivnější domácí, ale pak přišla rychlá dorážka Dame Diopa. Zlín udržel vedení až do konce, na 2:0 navýšil v samotném závěru hry Vukadin Vukadinovič famózní střelou z poloviny hřiště!

Slovácko – Jihlava 1:1

Davis Ikaunieks tým z Vysočiny v závěru prvního poločasu poslal do vedení. Odpověď Slovácka přišla v 67. minutě, přesně střílel Marek Havlík. Jihlava tak na své první vítězství v letošní sezoně čeká dál, se Slováckem svěřenci Michala Bílka uhráli remízu. Bývalý reprezentační kouč je tak stále neporažený.

Jeho protějšek Stanislav Levý naopak zápas nedokončil. Udělalo se mu zle a musel do nemocnice.

Bohemians – Příbram 1:0

Klokani potvrdili roli favorita. Sice až těsně před koncem, ale nakonec přece jen urvali tři body zásluhou přesné trefy Tomáše Bergera. Příbram po vzepětí v minulém kole znovu vyšla naprázdno a zůstává poslední.

Teplice – Plzeň 0:1

Utkání jste mohli sledovat v O2 TV na stanici ČT Sport!

[blog_program_info id=“9155402″]

Plzni tentokrát přinesla vítězství spíš bojovnost než fotbalová krása. Nicméně jediný gól zápasu z kopačky Marka Bakoše krásný byl. Velký podíl na něm měl Milan Petržela, jenž Bakoše našel perfektní zpětnou přihrávkou.

Ve zbytku zápasu Plzeňští i za cenu urputné defenzivy vedení udrželi.

Kolo se dohrává v neděli slavným derby pražských S, které můžete sledovat v přímém přenosu na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal od 15 hodin.

[blog_program_info id=“9173260″]

Výsledky:

Jablonec – Mladá Boleslav 1:2 (63. Tecl – 9. Mebrahtu, 75. Přikryl)

Dukla – Brno 4:2 (1. Beauguel, 11. a 68. Štetina, 64. Juroška – 37. a 46. Mich. Škoda)

Hradec Králové – Zlín 0:2 (37. Diop, 90. V. Vukadinovič)

Slovácko – Jihlava 1:1 (67. Havlík – 45. Ikaunieks)

Bohemians – Příbram 1:0 (84. Berger)

Teplice – Plzeň 0:1 (42. Bakoš)