Chorvatka Konjuhová vyzve v Kantonu Jankovičovou! Hraje se i v Métách!

V dnešním čtvrtfinále si poradila Ana Konjuhová s Američankou Jennifer Bradyovou hladce ve dvou setech 6:4, 7:5.

Její soupeřkou v semifinálovém utkání bude bývalá světová jednička Jelena Jankovičová, která zvládla zápas s letos trápící se Sabinou Lisickou. Stále tak neztratila ani set.

Lesia Tsurenková v rozhodujícím setu nadělila své soupeřce Alison Riskeové kanára a postoupila tak mezi nejlepší 4 hráčky. V plánovaném druhém semifinále se střetne s Anettou Kontaveitovou, která taktéž ve třech setech zdolala Švýcarku Viktoriji Golubičovou.

Program vysílání O2 TV Sport z Kantonu:

Ana Konjuhová (Chorv.) – Jelena Jankovičová (Srb.) 5:7, 6:7

[blog_program_info id=“9145508″]

Anett Kontaveitová (Est.) – Lesia Tsurenková (Ukr.) 4:6, 2:6

V Métách postoupili favorité

S postupem do čtvrtfinále měl plné ruce práce domácí miláček Gilles Simon, který si po tuhé bitvě se Španělem Guillermem GarciouLopezem připsal vítězství ve třech setech.

Dál jde také turnajová dvojka David Goffin, když bez zaváhání porazil JanaLennarda Struffa 6:4, 6:2. Ve čtvrtfinále se utká s Nicolasem Mahutem, jenž udolal 6:3 a 6:4 Ukrajince Marčenka.

Postoupil také Malek Jaziri, který vyřadil domácího Vincenta Millota. V zápase dvou francouzských tenistů zvítězil Lucas Pouille, který si poradil s PierreHuguem Herbertem až ve třech setech.