Předehra před derby? Mladí Sparťané nadělili Slavii BŮRA!

Po vlažném začátku sezony, kdy sparťanská devatenáctka prohrála hned dvakrát v řadě, chytají svěřenci trenéra Davida Holoubka parádní formu! Po výhře 6:0 nad Karvinou ji teď „bůrem“ odnesla Slavia!

Přitom dlouho nic nenasvědčovalo tomu, že k podobnému debaklu dojde – první branka přišla až v 37. minutě.

Pak se s nimi ale roztrhl pytel – během dalších 6 minut už to bylo 3:0! Hrdinou prvního poločasu byl autor první a třetí branky Ondřej „Čolek“ Novotný.

Ve druhé půli Sparta znovu vstřelila slepené góly, nejprve se v 70. minutě zaskvěl Karel Tvaroh, o minutu později pak dokonal slávistickou zkázu hvězdný talent Zinedin Mustedanagič!

„Byl to vysoce kvalitní zápas dorostenecké ligy, byli jsme rychlejší a kvalitnější ve vápně,“ ocenil výkon obou týmů trenér Sparty Holoubek v rozhovoru pro klubovou televizi.

Pro mladé Sparťany byl zápas dobrým znamením, už za týden je totiž čeká mládežnická obdoba Ligy mistrů – na Žižkově se příští středu utkají s černohorským celkem Mladost Podgorica.

Ještě předtím si ale jistě pořádně zafandí svým starším spoluhráčům, které v neděli čeká největší české derby.

Bitvu Sparty se Slavií můžete v neděli sledovat v přímém přenosu na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal!